Vítej u Katuan´s

Ahoj, vítej na Katuan´s :)

Jsme internetový obchod s vůní dřeva. Milujeme vše, co se týče dřeva a personalizace. A s tímto nápadem vznikl i tento e-shop. Díky, že i Ty jsi teď velkou součástí. Základem u nás je osobní přístup k zákazníkům a ke každé objednávce. Protože i ta malá objednávka je pro nás důležitá a není jiná než jakákoliv ostatní. S tímto přístupem jsme schopni vyrobit maximálně personalizované zboží tak, aby ve výsledku bylo přesně takové, jaké si zákazník přeje. Chceš fotku na dřevo, jiný text na krabici na víno nebo razítko přesně pro Tebe? Od toho jsme tu my a velmi rádi Tvou představu o dokonalém produktu zrealizujeme. Máme určitou nabídku, ale není problém cokoliv změnit tak, aby Ti to vyhovovalo.

Katuans_onas2

Vyrábíme produkty už od 1 kusu i produkty pro firmy. Nemáme problém vyrobit jeden kus záložky nebo 100 kusů otvíráků. Všechny objednávky jsou pro nás výzva, protože každá je jiná. Každý člověk má jiný vkus a stejně jako Tobě se nemusí líbit to, co mě a od toho jsem tu já, abych produkt upravila tak, aby se líbil Tobě a Ty jsi s ním byl spokojený

Katuans_onas

Tak pokud váháš a nevíš, klidně mi napiš svou představu do formuláře. Nebo pokud chceš odpověď hned, klidně volej, číslo najdeš v kontaktech :)