O nás

Dobrý den milí tvořílci a kreativci,

již šest let se věnuji scrapbooku a při svém tvoření stále zkouším nové a neokoukané nápady a styly. A takový je i můj obchůdek. Nový, neokoukaný a stylový, ale hlavně plný  zboží, které na našem českém trhu stále chybí. A to jsou razítka s českými (i anglickými) nápisy a kartonové texty. Razítka od českých ilustrátorů s osobitým a jedinečným stylem. Razítka, která vznikají pod našima českýma rukama a výborně  se hodí pro tvorbu plnou inspirace, kreativity a hravosti.

Katuan's je e-shop, kde najdete originální, kvalitní a jedinečná razítka, která si okamžitě zamilujete. Naši nabídku razítek doplňuji také kategorií s kvalitními výřezy ( výseky), pro scrapbookovou tvorbu tak nezbytnými. Do budoucna chystám rovněž nabídku stále více oblíbenějších vyřezávací šablon do BigShotu a podobných strojků.

Katuan's razítka jsou zde pro Vás a tak, pokud zde nenajdete to, co hledáte, stačí se na mě obrátit s dotazem a velice ráda se vynasnažím Vám Vaše přání splnit.

A co mě kromě scrapbooku a návrhů razítek baví? Chystání a balení Vašich zásilek. Proto si vždy můžete být na 100% jistí, že Vaše zásilka bude zabalena a vypravena na cestu s velkou láskou, nadšením a pečlivostí :)

Katuan's  je zárukou české kvality ve světě scrapbooku, kreativity a hravosti. Inspiraci můžete také čerpat z mého blogu, kde najdete plno ukázek s mými razítky.