Doprava a platba

Dostupnost

Zboží nevyráběné na zakázku je běžně skladem
ZBOŽÍ NA ZAKÁZKU je vyráběno až po zaplacení zboží. Výroba trvá 7-10 pracovních dní. Pokud na zboží spěcháte, prosím, napište nám.

Platba


Můžete si vybrat z několika druhů plateb

Dobírka - Zboží odešleme na dobírku. Zaplatíte ho tedy České poště nebo jinému dopravci v době, kdy Vám dojde zásilka domů. Bohužel je dobírka zpoplatněna. Tento poplatek si účtuje přepravní společnost. Dobírku lze zvolit pouze u zboží, které není vyráběno na zakázku.

Platba předem na účet - Zboží zaplatíte přímo nám na účet. Platby jsou párovány podle částky a variabilního symbolu. Zboží bude odesláno až po zaplacení. O stavu objednávky (přijetí platby na účet a odeslání zboží) je zákazník informován na e-mail uvedený v objednávce.

Platba PayPal - Online platba, kdy peníze na účtě máme ihned - Připravujeme. 
ZBOŽÍ NA ZAKÁZKU - lze platit pouze platbou předem.Doprava


Česká pošta - U české pošty využíváme jen možnost posílání malých balíčků jako RR zásilku. Balíky u ČP nezasíláme. Možnost sledování RR balíčku. Bude Vám posláno sledovací číslo.
Zásilkovna - Objemnější balíčky posíláme přes zásilkovnu. Možnost i dobírky. Možnost sledování balíčku. Zásilkovna se Vám již sama ozve na uvedený e-mail popřípadě telefon-
PPL - Objemnější balíčky posíláme přes PPL. Zde není možná dobírka. Možnost sledování balíčku. Služba PPL vyžaduje telefonní kontakt. Ozve se Vám e-mailem a telefonem.

Vzhledem k tomu, že přeprava zboží je služba třetí strany, nemůžeme se zaručit doručení přesně v den, který chcete popřípadě následující den od odeslání balíčku. Všechny služby mají možnost sledování balíčku - u Zásilkovny a PPL služby se s číslem objednávky ozve sama přepravní společnost.