Doprava a platba

Dostupnost

Zboží nevyráběné na zakázku je běžně skladem
ZBOŽÍ NA ZAKÁZKU je vyráběno až po zaplacení zboží. Výroba trvá 7-10 pracovních dní. Pokud na zboží spěcháte, prosím, napište nám.

Platba


Z důvodu, že většina zboží na e-shopu je vyráběna na zakázku, je možné platit pouze platbou předem.

Platba předem na účet - Zboží zaplatíte přímo nám na účet. Platby jsou párovány podle částky a variabilního symbolu. Zboží bude odesláno až po zaplacení. O stavu objednávky (přijetí platby na účet a odeslání zboží) je zákazník informován na e-mail uvedený v objednávce. Je možné platit QR kódem.
Doprava


Česká pošta - pro menší zásilky využíváme prioritní doporučený dopis (RR), pro větší balíčky pak využíváme Balíkovnu. U obou je samozřejmostí zaslání sledovacího čísla.
Zásilkovna - Posíláme pouze na Výdejní místa. Po domluvě i různé Boxy. Sledovací číslo Vám pošle sama Zásilkovna.
Kurýr - Využíváme PPl, GLS a podobně. Aktuálního partnera naleznete v objednávkovém formuláři. Po domluvě lze odeslat i jiným kurýrem.

Vzhledem k tomu, že přeprava zboží je služba třetí strany, nemůžeme se zaručit doručení přesně v den, který chcete popřípadě následující den od odeslání balíčku. Všechny služby mají možnost sledování balíčku - u Zásilkovny a kurýrní služby se s číslem objednávky ozve sama přepravní společnost.