Ochrana osobních údajů

Povinné prohlášení o ochraně osobních údajů
Platné od 24. května 2018

Toto povinné prohlášení Vás má seznámit s tím, jak a za jakým účelem využíváme Vaše osobní data. Souhlasem s tímto prohlášením nám dáváte souhlas s použitím vašich údajů dle tohoto prohlášení.

Jaká data od Vás máme?
V rámci uskutečněné objednávky to jsou:
- jméno a přijmení
- bydliště
- e-mail
- telefon je povinný kvůli dopravě
V rámci Vašeho zájmu jen zasílání newsletteru
- e-mail

Kdykoliv můžete požádat o vymazání dat z našeho systému. Stačí nám o tom dát vědět na e-mail: obchod@katuans.cz

Na co vaše data používáme?
- pokud jste uskutečnili objednávku, tak k tomu, abychom Vám ji odeslali
- pokud jsme se přihlásili jen k odběru newsletterů, nebo jste tuto možnost zaškrtli u objednávky, tak i k zasíláním obchodních sdělení. Co si ale budeme říkat, zase tak často je neposíláme :)

Uchovávání dat
Vaše data uchováváme po nezbytně dlouhou dobu, tak, abychom mohli zajistit vše, co je v tomto prohlášení. Dodržujeme přitom zákonné lhuty, které vyplývají z GDPR nařázení a z dalších zákonných norem přijatých Českou republikou. Data jsou uchovávána pod heslem na našich serverech, Nikdo kromě nás k nim nemá přístup.

Poskytnutí dat třetím stranám
Vaše data nedáváme žádné další straně s vyjímkou dopravců. Bohužel jim musíme sdělit Vaše jméno a příjmení (u PPL služby i telefon), aby byla objednávka doručena. Dále pak určité okolnosti, pokud by si data vyžádaly příslušné státní orgány.

Vaše práva na ochranu osobních údajů
Nařízení GDPR Vám dává možnosti jak své údaje chránit
Kdykoliv nás můžete na e-mailu:  obchod@katuans.cz pořádat, abychom:
- Vám poskytli informace, které u Vás máme uložené
- Aktualizovali Vaše údaje
- vymazali veškeré osobní údaje
- přestali Vaše osobní údaje využívat
- anulovali Váš souhlas s tímto prohlášením

Prosím berte v úvahu, že ve všech zmíněných případech můžeme požadovat dostatečné ověření, že osobní údaje, u kterých požadujete změnu nebo vysvětlení, se týkají skutečně vaší osoby a nikoho jiného.

Jaké služby spojené s osobními údaji používáme
K rozesílání elektronického newsletteru využíváme služeb třetí strany, která rozesílá magazín na emailové adresy. Tato třetí strana má přístup pouze k takovým osobním údajům, které tu byly uvedeny, a nejsou žádném případě oprávněny vaše osobní údaje poskytovat dál nebo zveřejňovat.

Dále využíváme služeb dopravců, kteří Vaše údaje používají k doručování balíků. Tato třetí strana má přístup pouze k takovým osobním údajům, které tu byly uvedeny, a nejsou žádném případě oprávněny vaše osobní údaje poskytovat dál nebo zveřejňovat.

Ochrana osobních údajů osob mladších 18 let
Naše stránky nejsou primárně určeny pro nezletilé osoby mladší 18 let. Naším cílovým publikem jsou kromě této skupiny i dospělí. Pokud jste rodič nebo zákonný zástupce nezletilé osoby a máte pocit, že nám tato osoba poskytla osobní údaje, prosím kontaktujte nás a udělte nám svolení, pokud nadále chcete, aby nezletilá osoba od nás i nadále dostávala emailem elektronický novinky.

Změny
Čas od času se může toto prohlášení změnit, v takovém případě vás na to upozorníme zasláním e-mailové zprávy.

Kontakt
Pokud máte jakékoli dotazy týkající se tohoto prohlášení a ochrany osobních údajů, můžete nás kontaktovat:
- obchod@katuans.cz
- Eva Jiřikovská, Zahradní 708/56, Kostice 691 52