Katuan's Stamp - Kačenka

Mám skluz. Toto přání jsem měla mít hotové tak před měsícem, ale vždy mi d otoho něco vlezlo nebo jsem na to zapomněla (druhá verze je častější). Tak jsem se tedy donutila a šla tvořit. Nevím, proč mi to tak trvalo se k tomu dokopat, vždyť nápad jsem dávno měla a nakonec z toho vzniklo i něco, co se mi líbí a co mne bavilo. 
Věděla jsem, že použiji tuto kačenku. Přáníčko je pro jednu nejmenovanou osobu,které si moc vážím a má ráda kachýnky, tak volba byla jasné.

Kačenku jsem natiskla na bílý papír a vlastně s ní nic už nedělala. Zdobila jsem okolí.Nachystala jsem si čtyři barevné Distress inkousty. Dva modré a dva hnědé. Nevím, proč jsem šla do této barevné varianty, ale moc se mi líbí.A tupovala jsem okraje. Dolů pod kačenku jsem nanesla modrou a nahoru hnědou.Jak jsem měla hotovo tak jsem obrázek podlepila hnedou čtvrtkou a ničítkem odrbala okraj. Kdo nemá speciální ničítko, může použít klidně i nůžky, jako já.Pak přišlo na řadu pozadí. Stejné modré barvičky jsem si nanesla na skleněnou desku a pošplíchala vodou. Místo vody můžete použít i různé spreje se třpytkami (jako já v následujícím kroku) nebo i barevné spreje. A papír v barvičce obtiskneme. Můžeme jednou, můžeme i vícekrát. Jw to jen na Vaší fakntazii. Mezi  dalším obtiskem můžeme barvu vysušit horkovzdušnou pistolí a znovu papír namočit do barvy.Jakmile se mi výsledek líbil, uklidila jsem po sobě a  papír vysušila horkovzdušnou pistolí.A jelikož jsem nepoužívala vodu, ale barevné spreje na aktivování Distress inkoustů, zůstaly mi nějaké plochy na papíře hodně lepivé. vyřešila jsem to tak, že jsem na papír nasypala průhledný embossovací prášek a zatavila ho.

Pak jsem jen papíry uřízla na pořadovanou velikost a nalepila na stejně hnědou čtvrtku jako na začátku kačenku. Okraje jsem zase poničila nůžkama. No a nakonec jen provázek, přilepit kačenku na základ přání pomocí 3D čtverečků a víc zdobení už nepotřebuje.Snad se bude líbit :)